Wystawcy

WYSTAWCY

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wystawcami

Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu

Kręgosłup bez bólu – Profilaktyka Przewlekłych Bólów Kręgosłupa realizowana w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Naszym celem jest zwiększenie wczesnego wykrywania oraz prewencja przewlekłych bólów kręgosłupa wśród osób czynnych zawodowo z terenu województwa dolnośląskiego, śląskiego i opolskiego.

W ramach programu oferujemy działania edukacyjne, diagnostyczne i terapeutyczne – warsztaty z rehabilitacji ruchowej prowadzone przez fizjoterapeutów z użyciem piłki do rehabilitacji, piłeczki do masażu, taśmy oraz poduszki sensomotorycznej. Na naszym stoisku będą mogli Państwo wykonać badanie przesiewowe pod kątem przewlekłych bólów kręgosłupa, zakwalifikować się do projektu oraz porozmawiać z edukatorem zdrowotnym. Na platformie e-learningowej  znajdą Państwo specjalne filmy instruktażowe z ćwiczeniami na poszczególne odcinki kręgosłupa do wykonywania w trakcie przerw w pracy i w domu, a także filmy i artykuły edukacyjne.

Spiżarnia na Nadodrzu

Dzień dobry, nazywam się Kasia i wraz z synami Bartkiem i Michałem prowadzę rodzinną Spiżarnie na Nadodrzu. Stworzyliśmy wspólnie nowe miejsce na mapie Wrocławia, bogate w zdrowe warzywa, owoce oraz konfitury, które niegdyś wypełniały każdy dom. Chcąc wspierać środowisko, przygotowaliśmy kącik z kaszami, ryżem czy soczewicą, które możesz kupić na wagę i zapakować do własnego ekologicznego woreczka.

Odwiedzając nas w Spiżarni zaopatrzymy Cię w zdrowe produkty od lokalnych dostawców. Znajdziesz u nas domowe makarony, miody, przyprawy, syropy i soki a nawet domowe majonezy. Stawiamy na jakość i wspieramy lokalnych przedsiębiorców.

Wszystko dla Zdrowia

Witamy wszystkich serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wszystko dla Zdrowia. Współpracując od lat z Wrocławskim Centrum Terapii Kręgosłupa – znamy zapotrzebowanie klientów na wszelkie artykuły ortopedyczne, które zadbają o zdrowie kręgosłupa i jakość snu. Odwiedzając nasze stoisko, doradzimy Wam w doborze poduszek, klinów, a także wkładek ortopedycznych.

Wszystkie proponowane przez nas produkty dla dzieci i dorosłych są przebadane klinicznie i przetestowane przez specjalistów oraz ludzi cierpiących na złożone bóle kręgosłupa. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów. Zaopatrzymy Was m.in. w poduszki firmy Valde znane i polecane przez lekarzy specjalistów, ortopedów, fizjoterapeutów, pediatrów i alergologów.

saYes

Dzień dobry, nazywam się Dorota i wraz z siostrami Kamilą i Gosią prowadzimy firmę rodzinną saYes, w której spełniamy swoje marzenia aranżacji przestrzeni i realizujemy pasje florystyczne. Przygotowujemy dekoracje roślinne na każdą okazję. Udekorujemy najpiękniejsze momenty Waszego życia. Przed Wami przyjęcie ślubne, komunijne, zaręczyny lub sesje fotograficzne? Zajrzyjcie na nasz profil i zobaczcie co dla Was stworzymy. 

Zawsze marzyłyśmy o przemyceniu naszych pomysłów twórczych w formie wianków i bukietów, które upiększą przestrzeń domową przyjaciół. Drobne aranżacje domowych przestrzeni wśród rodziny poszybowały w górę i teraz możemy tworzyć dla Was.

Potencjałka

Dzień dobry, zapraszamy Was Drodzy Dolnoślązacy do odwiedzenia stoiska z unikalną wodą źródlaną z Karkonoszy. Jej systematyczne picie, poprawia jakość snu, poprawia krążenie krwi, a także efektywnie stymuluje regeneracje i wzrost odporności organizmu. Jeśli szukasz wody naturalnie ustrukturyzowanej, odpowiedniej dla Ciebie, Twoich dzieci czy kobiet w ciąży, a nawet aktywnych sportowców – koniecznie spróbuj Potencjałki. Podczas spotkania Zdrowie w Zasięgu Ręki chętnie opowiemy więcej o działaniu profilaktyczno – zdrowotnym wody i zachęcimy do jej skosztowania.

probiolife

Jesteśmy firmą rodzinną i od 15 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą probiotycznych produktów dla ludzi, zwierząt, roślin i domu. Od zawsze staraliśmy się żyć w zgodzie z naturą i z tej pasji powstało właśnie PROBIOLIFE. Staramy się zmieniać świat kroczek po kroczku, aby był bliższy naturze. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Chętnie opowiemy o zalecie stosowania probiotyków, oraz doradzimy które z nich będą dla Ciebie najlepsze.

Black Cup Coffee

Serdecznie zapraszamy na stoisko Palarni Kawy Black Cup Coffee. Jesteśmy rodzinną rzemieślniczą palarnią kawy z Długołęki. Nasze kawy są wypalane w stopniu średnim (omniroast) dzięki temu każda kawa posiada swój indywidualny charakter. Kawy sprawdzą się zarówno w ekspresach automatycznych jak i zaparzone w sposobach alternatywnych. W swojej ofercie posiadamy kawy jakości specialty, pochodzące z wielu rejonów świata. Na naszym stoisku znajdziecie Państwo pakowane świeżo palone kawy oraz pochodzące z Rwandy certyfikowane herbaty liściaste (czarna i zielona). Zapraszamy również na kawę i herbatę parzoną.

Joanna Knychalska

Serdecznie zapraszam wszystkich uczestników do konsultacji w zakresie akupunktury, wskazówek dietetycznych według medycyny chińskiej oraz holistycznego dbania o urodę. Podpowiem co zrobić, aby mieć lepsze samopoczucie na co dzień oraz opowiem o najważniejszych filarach zdrowia. 
Podczas konsultacji będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych inhalacji wodoro- tlenowych, które niosą wiele korzyści zdrowotnych, szczególnie w czasie rekonwalescencji po przebyciu Covid-19.
 
Z zawodu jestem farmaceutką i ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. Jestem specjalistą w dziedzinie farmacji klinicznej i Terapeutą Medycyny Chińskiej. Kontakt z drugim człowiekiem, dzielenie się z nim wiedzą i radą to fundament mojego zawodu, z którego czerpię radość i satysfakcję. Holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta to coś, czego zawsze brakowało mi w pracy farmaceuty, a co odnalazłam w Medycynie Chińskiej.
Oprócz klasycznej akupunktury stosowanej z powodzeniem w różnego rodzaju bólach, problemach gastrologicznych, ginekologicznych, alergiach, problemach natury emocjonalnej wykonuję również zabiegi akupunktury kosmetycznej.
 
W mojej praktyce wykorzystuję podstawową metodę diagnostyczną jaką jest badanie pulsu, co pozwala mi dotrzeć do źródła problemów z jakimi zgłaszają się pacjenci i skuteczniej prowadzić terapię. Celem terapii akupunktury jest przywrócenie pacjentowi równowagi, aby mógł w pełni rozwijać swój potencjał, z którym przyszedł na świat. Przepełnia mnie wdzięczność i satysfakcja, że mogę być świadkiem zmian jakie zachodzą u moich pacjentów.

Pasieka Smakulskich

Zapraszamy do siebie entuzjastów ekologii i osoby, które chciałyby lepiej poznać świat pszczół.

Pasieka Smakulskich – miejsce, w którym można kompleksowo doświadczyć świata pszczół. Przestrzeń, w której mali i duzi mogą wziąć udział w warsztatach pszczelarskich, spróbować rzemieślniczych miodów i odpocząć od szybkiego tempa życia. Od niedawna także skorzystać z inhalacji w domku do apiterapii (uloterapii). Robimy to dlatego, że wierzymy, iż wiedza o pszczołach, ich zrozumienie oraz miłość do tych niesamowitych owadów mają moc zmieniania świata. W swojej ofercie proponujemy miody odmianowe takie jak: rzepakowy, leśny, lipowy, ze spadzi iglastej oraz miody z dodatkami innych produktów pszczelich: pierzgi, propolisu i pyłku.

lisie.s.plotki

Dzień dobry, mam na imię Agnieszka i jestem rękodzielniczką z pasji. Tworzę różnego rodzaju makramy, czyli plecione dekoracje. Zaplatanie pozwala mi poczuć tą niesamowitą twórczą moc, a gotowa ozdoba daje wielką satysfakcję i radość, że sprawię tym komuś przyjemność. W mojej pracowni powstają anielskie skrzydła, kwietniki, makatki oraz wiele wiele innych wzorów, zależnie od Waszych zamówień i mojej wyobraźni. Bawełniany sznurek w różnych grubościach i kolorach, w połączeniu z drewnem, ceramiką czy elementami florystycznymi, daje niesamowite możliwości tworzenia różnych kompozycji. A w mojej głowie aż się kotłuje od pomysłów.

Zapraszam na moje stoisko po ozdoby ze sznurka w różnych wielkościach, wzorach i kolorach. Myślę, że każdy zwolennik rękodzieła znajdzie u mnie coś dla siebie.

ale...PIGWA!

Mamy przyjemność przedstawić Wam zupełnie zapomniany, a powolutku wracający na salony owoc z naszego sadu – PIGWĘ. Szukając swojego miejsca na ziemi zauroczyliśmy się działką z młodym sadem, który pierwotnie myśleliśmy (jak to my, nie sadownicy, a przedsiębiorcy), że jest sadem śliwkowym … co się ostatecznie okazało – był jednak sadem pigwowym… 🙂 I tak zaczęła się nasza historia z odkrywaniem i coraz większym zauroczeniem tego owocu. Otacza nas 400 drzew, które z roku na rok, gdy mówimy do nich coraz częściej 🙂 i pielęgnujemy w zgodzie z naturą, odwdzięczają się cudnymi pięknymi owocami. Teraz przyszedł czas, że chcieliśmy podzielić się tym dobrem z Wami. Tak powstała marka “ale…PIGWA”. Mamy dla Was naturalne soki tłoczone z pigwy w butelkach oraz kartonach 3 l. 100 % soku z pigwy, bez dodatku cukru i wody.

Zapraszamy Was serdecznie na nasze stoisko by posłuchać o pigwie, rzucić okiem jakie ma działanie i zastosowanie i koniecznie skosztować soku 🙂

SZAFIROWA 6

Pracownia Szafirowa 6 powstała jako pochodna stolarskich zamiłowań i z potrzeby spełnienia w bardziej artystycznej działalności. Nie jest tylko naszą pracą, stała się pasją, hobby, sposobem na spędzanie czasu. Tworzymy z drewna, metalu, ale nieobce nam inne materiały. Od 2016 roku zajmujemy się wycinaniem i grawerowaniem przede wszystkim personalizowanych pamiątek, prezentów na każdą okazję. Tym razem jednak chcielibyśmy przedstawić swój najnowszy projekt- Woody. Powstał z myślą o rozwoju najmłodszych i ich potrzebach- zabawy, kreatywności, chęci poznawania świata. Głównym materiałem stosowanym przy realizacji naszych projektów jest drewno, konserwowane i malowane atestowanymi produktami. Tworzymy zarówno ścieżki sensoryczne, jak i artykuły dekoracyjne do pokoi naszych milusińskich. Jesteśmy otwarci na wasze potrzeby, więc stale poszerzamy ofertę. Do zobaczenia już niedługo!

Chcesz zostać naszym wystawcą?

Wciąż rozwijamy nasz projekt i szukamy nowych ludzi i firm do wystawiania swoich produktów lub usług na naszych warsztatach. Jeżeli chcesz zostać naszym wystawcą, prosimy skontaktuj się z nami.

Celem jest edukacja i warsztaty na temat szeroko pojętej Profilaktyki Chorób  Cywilizacyjnych i Ochrony Zdrowia oraz ich dostępności na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Wydarzenie